UDK газбетон

Офіційний дистриб′ютор у Вишгородському районі ТОВ "Дубечанський ДОК"

Тел: (067) 393-49-70

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бачення ЮДК

Бачення компанії ЮДК полягає в тому, щоб надати українським забудовникам матеріал преміум-класу, що дозволяє поліпшити якість життя, а також:
- Допомагає заощаджувати завдяки зменшенню витрат при будівництві та збирає енергоресурси при експлуатації;
- Допомагає зробити житло більш комфортним завдяки прекрасним фізичним характеристикам автоклавного газобетону;
- Допомагає зберегти навколишнє середовище;
- У виробництві використовується дуже мало природних енергоресурсів;
- Токсичні відходи не викидаються в атмосферу;
- Тільки природні сировинні матеріали використовується для виробництва 100% природного кінцевого продукту.

Місія ЮДК

Місія компанії ЮДК - це отримання максимального прибутку для акціонерів у відповідності з нашими цінностями і баченням.

Основні цінності ЮДК

ЮДК є соціально відповідальною компанією. Ми цінуємо тривалу і взаємовигідну співпрацю з нашими працівниками, клієнтами, постачальниками. Наше виробництво є екологічно-чистим і не забруднює навколишнє середовище.
Наш кодекс правил:

Співробітники:
Компанія ЮДК будує чесні і узгоджені взаємовідносини зі співробітниками і виконує всі юридичні зобов'язання перед ними. Крім того, ЮДК надає своїм співробітникам хороший соціальний і економічний пакет.

Клієнти:
Своїм клієнтам компанія ЮДК пропонує будівельні блоки з автоклавного газобетону найвищої якості, які виробляються з використанням новітньої технології на сучасному обладнанні. Компанія ЮДК розуміє всю відповідальність того, що з нашого будівельного матеріалу зводяться будинки клієнтів, тому ми зобов'язуємося надавати нашим клієнтам чесну і достовірну інформацію і надавати технічну підтримку на всіх стадіях будівництва та експлуатації будівлі.

Постачальники:
Зі своїми постачальниками компанія ЮДК будує тривалі партнерські відносини, що забезпечує поставку сировини найкращої якості. Головними критеріями відбору наших постачальників є професійна етика, чесність і екологічна чистота матеріалів, які постачаються.

Навколишнє середовище:
Автоклавний газобетон - це екологічно чистий продукт. Завдяки чудовим теплоізоляційним властивостям, використання газобетону допомагає знизити витрати споживання енергії, що, в свою чергу, допомагає зберегти навколишнє середовище. Крім того, для виробництва газобетону потрібно значно менше витрат енергії та сировини, ніж для виробництва інших будівельних матеріалів. Більш того, виробництво є екологічно чистим, шкідливі токсичні відходи не викидаються в атмосферу. Команда ЮДК продовжуватиме свою місію по збереженню навколишнього середовища!

Зображення товару:

View the embedded image gallery online at:
http://dok1.com.ua/ua/udk-hazbeton#sigProGalleria71e8cbb9b5
joomlamodniyportal.ru

Додаткова інформація